Yurtdışı Ürün Gönderimi

Burhan Saglam Tesbihçilik  olarak dünyanın her ülkesine ürün gönderimi yapmaktayız. Ödemeler yurtdışı para gönderim araçları olan Western - Ria Money - Money Gram üzerinden yapılmaktadır . ( Gönderim öncesi firmamızdan güncel bilgileri istemeniz gereklidir ) Ayrıca tam güvenlikli kredi kartı ödeme aracımız olan iyzilink aracılığı ile masrafsız olarak kart ödeme yapılabilmektedir. 

Kargo ücreti yurtdışı için tüm bölgelere standart 15 euro olarak alınmaktadır. Dilerseniz ürünleri biriktirip tek kargo ile gönderim alabilmektesiniz. 

Neden Hızlı Kargo

Ülkelerin gümrük denetimleri standart kargolarda uzun olan gönderim süresini dahada uzatmaktadır. Hızlı kargo da ise bu zaman kaybı yaşanmamakta uçak kargo ile toplama merkezlerine hızlı bir şekilde ulaşmakta ve uzman yurtdışı destek personelimizin eşliğinde tüm süreçler sorunsuz olarak atlatılması sağlamaktadır. 

Gönderim işlemleri ürün ödemelerinin yapıldığı aynı gün yapılmaktadır. Gönderimden bir sonraki gü internet üzerinden anlık kontrol yapabileceğiniz kargo takip no iletilmektedir. Gönderiniz elinize sorunsuz bie şekilde ulaşana dek firmamızın güvencesi altındadır. 

 

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı