Tespih Mezatı - Burhan Saglam Tespih

Tespih Mezatı Nasıl Yapılır- Mezatın Püf Noktaları

Burhan Saglam Tespih olarak dünyanın her noktasına face üzerinden  canlı yayında satış ve sonrasında hızlı kargo ile teslimat yapılmaktadır.Kosulsuz müşterşi memnuniyeti firmanın misyonu arasında yer almaktadır . Yukarıdaki linkte yakın zamanda yapılan bır tespih mezatının kaydı bulunkatadır. 

Mezat müşterileri kilometrelerce uzaktan ürünü sadece telefon ve bilgisayaradan görerek alım yapmaktadırlar. Tamamen satıcıya olan güven ilişkisi üzerinden yürüyen bir ticari anlayış söz konusudur. Bu sebeple mezatın olmazsa olmaz ilkelerrinden biri dürüstlük ve şeffaflıktır. Satış ve satış sonrası süreçlerin olabıldiğince net olması takip edilebilir ve sorgulanabilir olması güven verici noktalar arasında yer almaktadır . 

Müşterilere verilen sözlerin yerine getirilmesi, yapılamayacak işlemler için söz verilmemesi  yeni müşterilerin kazaılarak netvörk sisteminin oluşması kulaktan kulağa beğeninin yayılması anlamında destekleyici  bir unsur olmaktadır. Satılan malın ana maddesi ve özellikleri hakkında bilgi ssahibi olunması ve net olarak ne satılıyorsa o ürüne ait gerçek bilgilerin söylenmesi son derce önemlidir.

35 yıllık esnaflık tecrübesi ve Bursa Kapalı Çarşıda 3 mağaza ile hizmet vermekte olan Burhan Sağlam , işletmelerinin dürüstlük ve güven üzerine inşaa edilen ana prensiplerinin müşteriler tarafından kabul görmesi ile tespih mezatı tüm dünyaya Burhan Saglam Canlı Yayın olarak ulaşmaktadır. Mezat saatleri her gün Türkiye saatiyle 19:00 / 02:00 arasında yapılmaktadır.

Talep ve sorular için 7/24 aktif müşteri hizmetlerine whatsap numarasından ( +90 549 391 50 00 ) ualşılması mümkündür.  

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı